Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Jak zapisać dziecko do przedszkola

Szanowni Rodzice,

 

Przy pomocy strony https://nabor.progman.pl/preinfoopole można poznać ofertę wszystkich przedszkoli, dokonać wyboru placówki, wypełnić podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola, a po zakończeniu rekrutacji sprawdzić, do której placówki dziecko zostało przyjęte.

System naboru elektronicznego pozwala na zgłoszenie dziecka tylko do jednego przedszkola (pierwszej preferencji) z możliwością wskazania dwóch placówek dodatkowych (przedszkola drugiej i trzeciej preferencji).

Jeżeli rodzice nie zechcą lub nie będą mogli wypełnić karty zgłoszenia do przedszkola drogą elektroniczną, mogą pobrać pusty formularz do wydrukowania i ręcznego wypełnienia. Formularz zgłoszeniowy w formie papierowej można też otrzymać w każdym przedszkolu publicznym.

 

W przypadku elektronicznego zgłoszenia dziecka faktyczne przyjęcie zgłoszenia do systemu naboru nastąpi dopiero po dostarczeniu do wybranego przedszkola (pierwsza preferencja) karty zgłoszenia w formie papierowej - wydrukowanej i podpisanej przez rodziców karty wysłanej elektronicznie.

 

Strona https://nabor.progman.pl/preinfoopole czynna jest przez cały rok. Rodzicom, którzy na umieszczenie swojego dziecka w przedszkolu zdecydują się dopiero w czasie trwania roku szkolnego ułatwia poszukiwanie wolnego miejsca.

 Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Opolskiego Serwisu Oświatowego http://oswiata.um.opole.pl w zakładce Rekrutacja i Przedszkole