Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Nabór 2015

Szanowni Rodzice,

Przy pomocy strony https://nabor.pcss.pl/opole można poznać ofertę wszystkich przedszkoli, dokonać wyboru placówki, wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola, a po zakończeniu rekrutacji sprawdzić, do której placówki dziecko zostało przyjęte.

System naboru elektronicznego pozwala na zgłoszenie dziecka tylko do jednego przedszkola (pierwszej preferencji) z możliwością wskazania dwóch placówek dodatkowych (przedszkola drugiej i trzeciej preferencji).

 

Jeżeli rodzice nie zechcą lub nie będą mogli wypełnić wniosku  o przyjęcie dziecka do przedszkola drogą elektroniczną, mogą pobrać pusty formularz do wydrukowania i ręcznego wypełnienia. Formularz zgłoszeniowy w formie papierowej można też otrzymać w każdym przedszkolu publicznym.

 W przypadku elektronicznego zgłoszenia dziecka, faktyczne przyjęcie zgłoszenia do systemu naboru nastąpi dopiero po dostarczeniu do wybranego przedszkola (pierwsza preferencja) wniosku w formie papierowej - wydrukowanego i podpisanego przez rodziców.

 Strona https://nabor.pcss.pl/opole czynna jest przez cały rok. Rodzicom, którzy na umieszczenie swojego dziecka w przedszkolu zdecydują się dopiero w czasie trwania roku szkolnego ułatwia poszukiwanie wolnego miejsca.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Opolskiego Serwisu Oświatowego http://oswiata.um.opole.pl w zakładce Przedszkola.