Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Widać nas na zewnątrz

Stała się już tradycją na opolskim ZWM-ie OLIMPIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW. Udział w niej bierze 5 pobliskich przedszkoli, każde z nich ma swój kolor. My jesteśmy żółci i osiągamy ogromne sukcesy:

 

1993 r. - II miejsce

1994 r. - I

1995 r. - I

1996 r. - III

1997 r. - I

1998 r. - III

1999 r. - III

2000 r. - II

2001 r. - I


2002 r. - V


2003 r. - IV


2004 r. - IV


2005 r. - II


2006 r. - II


2007 r. -  II


2008 r. - II


2009 r. - I


2010 r. - III



Corocznie jedna z grup 6-letnich reprezentuje naszą placówkę na PRZEGLĄDZIE INSENIZACJI TEATRALNYCH. Pierwszy przegląd odbył się w 1997 r.

 

05.04 1997 r. - „Indiański krąg" - dzieci przygotowała nauczycielka Marzena Stefanko

25.04.1998 r. - „Na śmietniku" - dzieci przygotowały nauczycielki Olga Trzonkowska i Grażyna Kropielnicka

22.05.1999 r. - „Kolorowe kredki" - dzieci przygotowały nauczycielki Jadwiga Stańczyk, Maria Łukowska, Anna Sidorowicz, Grażyna Kropielnicka

24.05.2000 r. - Jaś i Małgosia" - dzieci przygotowały nauczycielki Agnieszka Czywilska, Lilia Krzyśków, Jolanta Mrozińska, Magdalena Rumin,

21.05.2002 r. - „Bajka o smutnym osiołku"

26.04.2003 r. - „Wycieczka do ZOO"

31.05.2004 r. - „Brzydkie kaczątko"

23.05.2007 r. - „Jaś i Małgosia"

09.05.2009 r. - „Nie ma tego złego"

08.05.2010 r. - „Czy Agata kocha się w kwiatach"

 

Bierzemy udział w Festiwalach Piosenki organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury i Młodzieżowe Centrum Kultury - 9 w Opolu.

Nasze dzieci odnoszą wiele sukcesów. Między innymi:

I Festiwal Piosenki Świątecznej

Asia Cedrych - III miejsce

Jaś Surdyka - wyróżnienie

Kwartet - II miejsce

Duet - wyróżnienie

XIV Osiedlowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Ania Gnas - I miejsce

Malwinka Trzonkowska - II miejsce

Lidia Rzepiela - III miejsce

III Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Karolinka Ornowska - I miejsce

IV Festiwal Piosenki Świątecznej

Agnieszka Pośpiech - I miejsce

Esterka Kajdzik - wyróżnienie

XVI Osiedlowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Wiktoria Rusin - III miejsce

Sebastian Daleki - III miejsce

V Festiwal Piosenki Świątecznej

Esterka Kajdzik - wyróżnienie

Trio dziewczęce - III miejsce

Duet chłopięcy - wyróżnienie

VI Festiwal Piosenki Świątecznej

Mieszko Zdebik - II miejsce

Ewa Gilowska - II miejsce

XVII Osiedlowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Esterka Kajdzik - wyróżnienie

Dzieci naszego przedszkola biorą również udział w wielu konkursach plastycznych ogłaszanych przez różne firmy i instytucje.

 

„Portret mojego misia" -  I miejsce Filip Dopierała, wyróżnienia: Malwina Orzełek, Natalia Denisiewicz, Dominika Jędrzejko, Dominik Ciszewski

„Projekt kartki świątecznej" - wyróżnienie Przemek Chodorek

„Nasze zdrowie i bezpieczeństwo" - I miejsce Mateusz Gajewski, II miejsce Grzegorz Rak, wyróżnienie Natalia Malinowska

„Moja mama" - wyróżnienie Dominik Siwiec

„Opolszczyzna to nasz skrawek europy" - 3 wyróżnienia Hanna Komuszyńska, Amelia Obłoza, Alicja Podlaska

„Kwiaty polskie" - II miejsce Kacper Małkiewicz, III miejsce Marta  Jankowska

 

Konkursy muzyczne

Festiwal Piosenki Przedszkolnej - pólfinalistka Hanna Podstolak

Osiedlowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - I miejsce Liwia Eliasz, Maria Łuczak i Hanna Podstolak, II miejsce - Marta Szatny, Tymoteusz Kaliński, Bianka Szwiec , III miejsce - Jan Błaszczyk, Dominik Górniak, II miejsce jako solistka  Agnieszka Kita

XIV Festiwal Piosenki Przedszkolnej  organizowanego przez MDK- Magda Jankowska, Maria Zuber  - finalistki

Festiwal Piosenki Przedszkolnej  organizowanego przez SDK -jako solistki: I miejsce Magda Jankowska,II miejsce Borkowska Weronika,  jako zespół: I miejsce Kowalczyk Hanna, Zuber Maria, Johan Jakub, Sawicki Oskar, II miejsce - Borkowska Weronika, Tung Oliwia, Antosiewicz Monika

Konkursy recytatorskie

„Moja mama" - I miejsce Paweł Łuczak

„Białe wierszowanie" - III miejsce Marta Szatny