Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Co u nas słychać

Co u nas słychać

Festyn w naszym przedszkolu! :)

ZAPROSZENIE!

Zespół WWRD serdecznie zaprasza wszystkie dzieci objęte zajęciami wczesnego wspomagania rozwoju w naszym przedszkolu na festyn, który odbędzie się 22 czerwca o godzinie 15:30 w ogrodzie przedszkolnym.

Gwarantujemy udaną zabawę :)

Do zobaczenia!

Warsztaty dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie warsztatowe z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, zorganizowane w ramach współpracy z rodzicami dzieci, które są objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka w naszym przedszkolu. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) o godzinie 16:00. Do zobaczenia! J

Galeria Biały Kruk 2

8.03.2017 r. wybraliśmy się z na zajęcia plastyczno-techniczne do zaprzyjaźnionej z naszym przedszkolem Galerii Biały Kruk. Było to nasze drugie spotkanie. Tym razem dzieci wykonały przepiękne, barwne, wiosenne kwiaty z wykorzystaniem  papieroplastyki. Miłe przyjęcie, uśmiech i cierpliwość pracowników Galerii, piękna pogoda, satysfakcjonujące efekty pracy- to nie wszytskie pozytywy naszej wycieczki. Nasi podopieczni mieli bowiem okazję doskonalić również swoje umiejętności społeczne i komunikacyjne. 

Zapraszamy do Galerii Biały Kruk !

https://www.facebook.com/Galeria-Bia%C5%82y-Kruk-185031371524231/?fref=ts

Wyjście do Galerii Biały Kruk

Przedszkolaki w Białym Kruku, czyli krótka opowieść o tym jak kolorowe paseczki zamieniają się w bombeczki”- tak foto relację z naszego pobytu podsumowali pracownicy Galerii  w fotoreportażu na swoim fanpage’u.

Pierwsze wspólne wyjście dzieci i terapeutów prowadzących zajęcia WWRD uważamy za udane! Zarówno Dzieci jak i Dorosli, bawili się doskonale. Zapraszamy do galerii.