Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Każde dziecko śpiewać lubi, każde dziecko śpiewać chce”

 

Kolejny Festiwal już za nami, w tym roku w ramach obchodów Dnia Przyjaciela po raz czwarty gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów klas pierwszych , absolwentów naszego przedszkola oraz ich kolegów i koleżanki, ze Szkoły Podstawowej nr  5 w Opolu.

 23 maja spotkaliśmy się w sali gimnastycznej naszego przedszkola aby wspólnie śpiewać  o przyjaźni, uśmiechu i radości, którą obdarzamy naszych przyjaciół uczniów i przedszkolaków.  Wszystkie występy zostały nagrodzone ogromnymi brawami, a  soliści i zespoły otrzymały dyplomy i nagrody.

Cieszymy się , że byliście z nami! Dziękujemy!