Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Opolu

Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Opolu

W ramach obchodów 800-lecia miasta Opola , w dniu 17 maja 2017r. w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego , zorganizowany został między przedszkolny konkurs  dotyczący wiedzy o Opolu. Nasze przedszkole reprezentowała trójka starszaków z grupy „Pszczółki”: Ania Górska, Jagoda Szarzyńska oraz Mikołaj Kasprzak.

Dzieci odpowiadały na pytania oraz wykonywały różne zadania związane  z  tematyką symboli i zabytków miejskich Opola, ale również znajomości legend i historycznych postaci związanych z naszym miastem.  Nasi reprezentanci spisali się znakomicie! Z uśmiechami na twarzy, dyplomami i nagrodami   wróciliśmy bardzo zadowoleni  do przedszkola. Zapraszamy do galerii zdjęć z konkursu!