Nasze konto: Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 51    73124031031111000035032225

Na to konto mogą Państwo dokonywać wpłat na Radę Rodziców.


Login Form

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

II Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej

6 czerwca 2016 odbył się II Międzyprzedszkolny Turniej Piłki Nożnej "Piłka jest okrągła a bramki są dwie". W zawodach udział wzięły 4 drużyny - 2 reprezentacje naszego przedszkola, drużyna z Przedszkola Publicznego nr 54 oraz drużyna z  Przedszkola Publicznego nr 26. Nie zabrakło również tłumie zgromadzonych kibiców. 28 uczestników dzielnie rywalizowało o zdobycie bramek. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dla wszystkich zawodników czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Zakłady Produkcyjne NUTRICIA oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Dla uzupełnienia energii były batoniki energetyczne i napój izotoniczny przygotowane przez nasze przedszkolaki wspólnie z nauczycielami.